Витяжка кухонна Gorenje WHT643E4XBG

Бренд: Gorenje
Код товару: U0351588
Немає в наявності
ширина корпусу - 600 мм, Тип - Т-подібна, Колір - нержавіюча сталь + чорний, Продуктивність - 650 м3/год
Артикул WHT643E4XBG
Гарантія 24
Опис

Витяжка кухонна Gorenje WHT643E4XBG

Переваги поліуретанової піни. Ефективність унікальної технології AdaptAir і алюмінієвих жирових фільтрів збільшується за рахунок особливої ​​поліуретанової піни, яка дозволяє усунути до 98% всіх жирових частинок і інших забруднень і сприяє досягненню класу поглинання А.

Захисне покриття Antifinger. Сяючі чисті поверхні. Всі поверхні з нержавіючої сталі мають захисне покриття від відбитків пальців. Завдяки цьому кухня залишиться сяючою, а очищення буде простий, навіть якщо ви торкаєтеся до поверхонь забрудненими руками.

Світлодіодна підсвітка. Варильна поверхня в променях рампи. Світлодіоди забезпечують красиву і ефективну підсвічування вручений поверхні і є важливим естетичним і функціональним елементом на кухні. Світлодіоди служать в три рази довше, ніж інші джерела світла, і дбайливо витрачають електроенергію.

Рециркуляція повітря. В режимі рециркуляції витяжка втягує повітря просочене димом і запахами, фільтрує його і повертає в кухню. У разі, якщо при відведенні повітря на вулицю або у вентиляційну шахту будинку недоступний, рециркуляція може стати кращим рішенням. В такому випадку повітря, просочений димом і запахами, проходить через вугільний фільтр, який утримує все забруднення, і повертається назад в кухню. Рециркуляційні витяжки часто використовуються в багатоквартирних будинках, де відведення повітря на вулицю часто проблематичний. Залежно від інтенсивності використання витяжки, вугільний фільтр необхідно замінювати один-два рази на рік.

Рівень шуму. У сучасних оселях кухня займає центральне положення, тому все більше уваги приділяється рівню шуму від кухонної витяжки. Протягом останніх декількох років разом з ростом потужності кухонних витяжок Gorenje, росло і увагу до шумоізоляційним матеріалів, використовуваних при виробництві.

Потужність. Якою має бути потужність нової кухонної витяжки? Необхідна потужність багато в чому залежить від розмірів кухні. Хорошим правилом для розрахунку потужності є наступне: витяжка повинна бути здатна оновлювати весь об'єм повітря кімнати 10-20 разів на годину. Наприклад, якщо кухня має розміри 4 х 4 м, висота стелі 2,5 м, то кухонна витяжка повинна відводити 400-800 м³ на годину. зазвичай при монтажі витяжки відбувається деяка втрата тиску.

Характеристики
Потужність
266 Вт
Ширина корпусу
600 мм
Матеріал корпусу
нержавіюча сталь, скло
Продуктивність
650 м3/год
Рівень шуму
70 Дб
Лампи
LED 2х3 Вт
Кількість швидкісних режимів
3
Фільтри
металевий
Діаметр вентиляційної труби
150 мм
Колір
нержавіюча сталь + чорний
Вага
14.3 кг
Тип
Т-подібна
Країна виробництва
Польща
Артикул
WHT643E4XBG
Гарантія
24
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг