Витяжка кухонна Franke FBI 532L GR/305.0545.448

Бренд: Franke
Код товару: U0351599
В наявності
ширина корпусу - 520 мм, Тип - вбудована, Колір - нержавіюча сталь, Продуктивність - 300 м3/год
Артикул FBI 532L GR/305.0545.448
Гарантія 24
Опис

Витяжка кухонна Franke FBI 532L GR / 305.0545.448

Витяжка з високоміцної сталі призначена для вбудовування в підвісну шафу. Вибір оптимального режиму роботи, а також настройка освітлення здійснюється за допомогою простих електронних перемикачів. Вбудовані анти жирові фільтри ефективно усувають маслянисті випаровування і дрібні частинки бруду. Особливістю витяжки є її мала галасливість навіть при роботі на високій швидкості.

Кухонні камінні витяжки - це пристрої, назва яких обумовлено зовнішнім виглядом, а також схожою конструкцією з камінами, їх витяжними системами. Дані прилади не впроваджуються в стінку. Монтування здійснюється над поверхнями гарнітурів і техніки, що вимагає повної відповідності з іншими елементами інтер'єру.

 Це пристрій виконує дві важливі функції: Захищає меблі, стіни, стелю та текстиль від появи жирового нальоту і кіптяви; Виводить і очищає повітря від диму, запахів, продуктів горіння, випарів та інших шкідливих для здоров'я домішок, що утворюються від під час готування на плиті. До слова, повітря на кухні під час термічної обробки продуктів стає найбруднішим в будинку. Тому, якщо ви часто готуєте, ваша кухня не найменша і / або ви використовуєте газову плиту і колонку, то без кухонної витяжки вам не обійтися.

Проточна витяжка підключається до вентканалу будинку і відводить в нього відпрацьоване повітря. Проточні моделі можуть не тільки повністю (!) Виводити відпрацьоване повітря в режимі відведення, але і працювати в режимі циркуляції і запускати в приміщення свіже повітря з вулиці. Якщо на вашій кухні є можливість підключити витяжку до вент.шахте будівлі, то це варто зробити, особливо якщо кухня не маленька або поєднана.

Циркуляційна Витяжка не з'єднується з вентканалу і працює тільки в режимі рециркуляції - вона пропускає забруднене повітря через фільтри, а потім очищене повітря знову викидає в приміщення. Цей тип витяжки менш ефективний, багато в чому її продуктивність залежить від якості фільтрів, тому їх потрібно своєчасно міняти / чистити (про фільтри поговоримо трохи нижче). Зате циркуляційна виручає тоді, коли немає можливості підключити витяжку до вентшахта. Наприклад, в разі, якщо стіл-острів з плитою встановлено занадто далеко від вентканала, а тягнути повітропровід через всю кухню не хочеться.

Характеристики
Потужність
125 Вт
Ширина корпусу
520 мм
Матеріал корпусу
метал
Продуктивність
300 м3/год
Рівень шуму
67 Дб
Лампи
LED 2х4 Вт
Кількість швидкісних режимів
3
Фільтри
алюмінієвий
Діаметр вентиляційної труби
120/150 мм
Колір
нержавіюча сталь
Тип
вбудована
Країна виробництва
Польща
Артикул
FBI 532L GR/305.0545.448
Гарантія
24
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг