Насадка для зубної щітки Xiaomi MiJia Electric Toothbrush Mini 3шт

Бренд: Xiaomi
Код товару: U0341609
Немає в наявності
Тип насадки насадка до електричної щітки
Тип щітки доросла
Артикул MiJia Electric Toothbrush Mini 3шт
Гарантія 12
Опис

Насадка для зубної щітки Xiaomi MiJia Electric Toothbrush Mini 3шт

Змінні насадки для електричної зубної щітки MiJia, завдяки округленим волоскам і високій щільності щетинок, допоможуть досить швидко і ефективно видалити зубний наліт. Крім того, скругленная форма щетинок забезпечує безпеку чистки, а саме: не дряпає і не завдає пошкоджень вельми чутливою тканини ясен. Тому процес чищення зубів стане для Вас не тільки приємним, але і безпечним.

Щетинки DuPont володіють найбільш оптимальним рівнем жорсткості і досить щільно розміщені один до одного, що дозволило поліпшити процес очищення ротової порожнини від залишків їжі на 40%.

Висока щільність щетинок зубної щітки, а також їх форма і конструкція, дозволять забезпечити максимальний рівень ефективності в процесі чистки зубів. Угруповання щетинок у вигляді певних геометричних фігур (ромб, трапеція тощо), сприяють ефективному видаленню зубного нальоту.

Крім того, напівкругла форма щетинок забезпечує безпеку чистки, а саме: не дряпає і не завдає пошкоджень вельми чутливою тканини ясен. Тому процес чищення зубів стане для Вас не тільки приємним, але і безпечним.

Всі насадки для зубної щітки Xiaomi MiJia Sound Electric Toothbrush, проходять обов'язкову сертифікацію в США FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів). Кожна головка зубної щітки проходить УФ-стерилизационную обробку, щоб очистити її від всіляких шкідливих мікроорганізмів, а вакуумна асептична упаковка, збереже насадку в чистоті і стерильності при транспортуванні.

Згодом для чищення насадка поступово зношується і втрачає свою жорсткість. Це не завжди помітно, тому зубна щітка Xiaomi MiJia Sound Electric Toothbrush, оснащена ST G-сенсором, який за допомогою спеціального додатку для смартфона, повідомить вас, коли настане час заміни головки щітки.

Легка і швидка заміна. Насадка для зубної щітки Xiaomi MiJia Sound Electric Toothbrush знімається і встановлюється дуже легко, що в значній мірі спростить процес її очищення, заміни та подальшого обслуговування.

Характеристики
Тип насадки
насадка до електричної щітки
Тип щітки
доросла
Cумісність насадки
MiJia
Кількість в упаковці
3 шт
Країна виробництва
Китай
Артикул
MiJia Electric Toothbrush Mini 3шт
Гарантія
12
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг