Насадка для зубної щітки PHILIPS HX9042/07

Бренд: PHILIPS
Код товару: U0244846
Немає в наявності
Тип насадки насадка до електричної щітки
Тип щітки доросла
Артикул HX9042/07
Гарантія 12
Опис

Охоплює в 4 рази більш широку поверхню для ретельного чищення без зайвих зусиль
Насадка AdaptiveClean — єдина насадка для електричної зубної щітки, повторює унікальну форму зубів і ясен. Завдяки м'яким і гнучким прогумованим ребрах щетинки насадки можуть підлаштуватися під форму кожного зуба. Охоплюється в 4 рази більш широка поверхня і видаляється в 10 разів більше нальоту уздовж лінії ясен і в міжзубних проміжках. Ретельне чищення важкодоступних ділянок і дбайливе вплив на ясна.

В 2 рази більш ефективний захист ясен, ніж при використанні звичайної зубної щітки
З насадкою AdaptiveClean навіть ретельна чистка виконується дбайливо. Під час переміщення звукової зубної щітки уздовж лінії ясен гнучкі ребра і щетинки насадки поглинають надлишковий тиск. Ясна захищені навіть при сильному тиску на зуби під час чищення.

В 10 разів більш ефективне видалення нальоту на важкодоступних ділянках
Наша сама інноваційна насадка забезпечує також найбільш ретельну чистку. Завдяки гнучкій формі насадка AdaptiveClean дозволяє видаляти в 10 разів більше нальоту на важкодоступних ділянках. Насадка робить рухи, які в поєднанні з динамічною технологією звуковий зубної щітки Philips покращують ефективність чищення. Ретельна чистка і видимий результат гарантовано.

Технологія, що забезпечує максимальну звукову вібрацію
Насадки для чищення Philips Sonicare — важлива складова нашої технології, заснованої на 31 000 коливальних рухів у хвилину, що здійснюються з високою частотою і амплітудою. Наша неперевершена звукова технологія передає імпульси від ручки до кінчика чистячої насадки. Це створює динамічний потік рідини, який ефективно очищає міжзубні проміжки і ділянки уздовж лінії ясен.

Підходить до будь щітки Philips Sonicare зі знімними насадками
Насадка легко знімається і встановлюється на щітку, значно спрощуючи процес її очищення і обслуговування. Насадка підходить для всіх щіток Philips Sonicare, крім моделей PowerUp Battery і Essence.

Ефективний догляд для здоров'я порожнини рота
Ця насадка, як і всі оригінальні насадки для чищення Philips Sonicare, безпечна для ясен і зубів. Ми ретельно тестуємо кожну насадку і гарантуємо неперевершену якість і надійність продукції.

Індикаторні щетинки забезпечують максимальну ефективність очищення
Не завжди помітно, проте з часом насадки для чищення втрачають жорсткість і поступово зношуються. Індикаторні сині щетинки вицвітають і стають білими, сигналізуючи про необхідність заміни. Для оптимальних результатів замінюйте очищувальну насадку кожні три місяці.

Характеристики
Тип насадки
насадка до електричної щітки
Тип щітки
доросла
Жорсткість щетини
Medium
Cумісність насадки
Philips HealthyWhite, Philips For Kids, Philips FlexCare+, Philips FlexCare Platinum, Philips FlexCare, Philips EasyClean, Philips DiamondClean, Philips 3 Series, Philips 2 Series
Кількість в упаковці
2 шт
Додатково
індикатор зносу
Країна виробництва
Китай
Артикул
HX9042/07
Гарантія
12
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг