Насадка для зубної щітки PHILIPS HX6062/07

Бренд: PHILIPS
Код товару: U0244844
Немає в наявності
Тип насадки насадка до електричної щітки
Тип щітки доросла
Артикул HX6062/07
Гарантія 12
Опис

Більше білі зуби всього за один тиждень
Насадка для зубної щітки Philips Sonicare DiamondClean видаляє до 100 % більше потемнінь з поверхні емалі. Білосніжні зуби всього за 7 днів.

Ромбовидна форма щетинок для чудового відбілювання
У центрі цієї насадки для зубної щітки Philips Sonicare знаходиться спеціальна область ромбовидної форми, складається з густих щетинок. Вона призначена для видалення з поверхні емалі потемнінь, причиною яких є їжа та напої. Насадки доступні також в компактному розмірі для більш ретельного чищення.

Видаляє до 7 разів більше нальоту порівняно із звичайною зубною щіткою
Клінічно доведено, що насадка для зубної щітки Philips Sonicare DiamondClean видаляє до 7 разів більше нальоту порівняно із звичайною зубною щіткою всього через 4 тижні використання.

Технологія, що забезпечує максимальну звукову вібрацію
Насадки для чищення Philips Sonicare — важлива складова нашої технології, заснованої на 31 000 коливальних рухів у хвилину, що здійснюються з високою частотою і амплітудою. Наша неперевершена звукова технологія передає імпульси від ручки до кінчика чистячої насадки. Це створює динамічний потік рідини, який ефективно очищає міжзубні проміжки і ділянки уздовж лінії ясен.

Ефективний догляд для здоров'я порожнини рота
Ця насадка, як і всі оригінальні насадки для чищення Philips Sonicare, безпечна для ясен і зубів. Ми ретельно тестуємо кожну насадку і гарантуємо неперевершену якість і надійність продукції.

Індикаторні щетинки забезпечують максимальну ефективність очищення
Не завжди помітно, проте з часом насадки для чищення втрачають жорсткість і поступово зношуються. Індикаторні сині щетинки вицвітають і стають білими, сигналізуючи про необхідність заміни. Для оптимальних результатів замінюйте очищувальну насадку кожні три місяці.

Характеристики
Тип насадки
насадка до електричної щітки
Тип щітки
доросла
Жорсткість щетини
Medium
Cумісність насадки
Philips EasyClean, Philips DiamondClean, Philips HydroClean, Philips HealthyWhite, Philips FlexCare+, Philips FlexCare
Кількість в упаковці
2 шт
Країна виробництва
Китай
Артикул
HX6062/07
Гарантія
12
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг