Насадка для зубної щітки PHILIPS HX 6052/07 (HX6052/07)

Бренд: PHILIPS
Код товару: U0200369
В наявності
Тип насадки насадка до електричної щітки
Тип щітки доросла
Форма щітки Sonic
Артикул HX6052/07
Гарантія 0
Опис

Змінна насадка
Насадка легко знімається і встановлюється на щітку, значно спрощуючи процес її очищення і обслуговування. Насадка підходить для всіх щіток Philips Sonicare, крім моделей PowerUp Battery і Essence.

Максимальна звукова вібрація
В основі роботи чистячих насадок Philips Sonicare лежить високочастотна, высокоамплитудная вібрація (понад 31 000 чистячих рухів у хвилину). Наша неперевершена звукова технологія передає потужні імпульси від ручки до кінчика насадки. Звукова вібрація створює динамічний потік рідини, який очищає міжзубні проміжки і десни, забезпечуючи комплексний дбайливий догляд.

Ефективний догляд за порожниною рота
Ця насадка, як і всі оригінальні насадки для чищення Philips Sonicare, безпечна для ясен і зубів. Ми ретельно тестуємо кожну насадку і гарантуємо неперевершену якість і надійність продукції.

Індикаторні щетинки
Не завжди помітно, проте з часом насадки для чищення втрачають жорсткість і поступово зношуються. Індикаторні сині щетинки вицвітають і стають білими, сигналізуючи про необхідність заміни. Для оптимальних результатів замінюйте очищувальну насадку кожні три місяці.

Дбайливе очищення, ефективне видалення нальоту
Насадки для чищення Philips Sonicare оснащені ультрамягкими щетинками, які забезпечують дбайливе та ефективне чищення зубів. Оптимальна довжина та розташування щетинок гарантують дбайливе вплив. Крім того, доступні насадки меншого розміру для більш ретельного чищення.

Ефективне видалення нальоту
Клінічні дослідження довели більш високу ефективність чистячих насадок Philips Sonicare Sensitive в боротьбі з нальотом у порівнянні з традиційними зубними щітками.

Характеристики
Тип насадки
насадка до електричної щітки
Тип щітки
доросла
Форма щітки
Sonic
Cумісність насадки
Philips DiamondClean
Кількість в упаковці
2 шт
Країна виробництва
Китай
Артикул
HX6052/07
Гарантія
0
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг