Насадка для зубної щітки PHILIPS HX 6042/33 (HX6042/33)

Бренд: PHILIPS
Код товару: U0200368
В наявності
Тип насадки насадка до електричної щітки
Тип щітки дитяча
Форма щітки Sonic
Артикул HX6042/33
Гарантія 0
Опис

Вік: 7+
Стандартна насадка для зубної щітки Philips Sonicare For Kids відрізняється особливою формою і м'якістю щетинок, які повторюють форму зубів дітей від 7 років і забезпечують дбайливе чищення. Прогумована задня частина насадки забезпечує більш безпечну і комфортну чистку. Доступні насадки меншого розміру для дітей від 4 років.

Більш ефективний догляд
Клінічні дослідження довели більш високу ефективність чистячих насадок Philips Sonicare For Kids видалення нальоту у порівнянні з традиційними зубними щітками. Зуби вашої дитини будуть краще захищені від карієсу, а відвідування стоматолога стане набагато приємніше. Більш ефективний догляд гарантований — або ми повернемо гроші.

Індикаторні щетинки
Не завжди помітно, проте з часом насадки для чищення втрачають жорсткість і поступово зношуються. Індикаторні сині щетинки вицвітають і стають білими, сигналізуючи про необхідність заміни. Для оптимальних результатів замінюйте очищувальну насадку кожні три місяці.

Змінна насадка
Насадки для зубної щітки Philips Sonicare For Kids можна знімати і знову встановлювати на щітку, надійну фіксуючи їх, що значно спрощує процес очищення і обслуговування.

Чудова очищення за кілька секунд
Звукова щітка забезпечує максимум ефективності за короткий проміжок часу, протягом якого дитина чистить зуби. Вона допомагає розвивати здорові звички і покращувати техніку чищення зубів.

Максимальна звукова вібрація
В основі роботи чистячих насадок Philips Sonicare лежить високочастотна, высокоамплитудная вібрація (понад 31 000 чистячих рухів у хвилину). Наша неперевершена звукова технологія передає потужні імпульси від ручки до кінчика насадки. Звукова вібрація створює динамічний потік рідини, який очищає міжзубні проміжки і десни, забезпечуючи комплексний дбайливий догляд.

Ефективний догляд за порожниною рота
Ця насадка, як і всі оригінальні насадки для чищення Philips Sonicare, безпечна для ясен і зубів. Ми ретельно тестуємо кожну насадку і гарантуємо неперевершену якість і надійність продукції.

Характеристики
Тип насадки
насадка до електричної щітки
Тип щітки
дитяча
Форма щітки
Sonic
Cумісність насадки
Philips For Kids
Кількість в упаковці
2 шт
Країна виробництва
Китай
Артикул
HX6042/33
Гарантія
0
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг