Насадка для зубної щітки PHILIPS HX 6012/07 (HX6012/07)

Бренд: PHILIPS
Код товару: U0200366
В наявності
Тип насадки насадка до електричної щітки
Тип щітки доросла
Артикул HX6012/07
Гарантія 0
Опис

Видаляє в 2 рази більше нальоту
Насадка видаляє в 2 рази більше нальоту порівняно із звичайною зубною щіткою

Максимальна звукова вібрація
В основі роботи чистячих насадок Philips Sonicare лежить високочастотна, высокоамплитудная вібрація (понад 31 000 чистячих рухів у хвилину). Наша неперевершена звукова технологія передає потужні імпульси від ручки до кінчика насадки. Звукова вібрація створює динамічний потік рідини, який очищає міжзубні проміжки і десни, забезпечуючи комплексний дбайливий догляд.

Ефективний догляд за порожниною рота
Ця насадка, як і всі оригінальні насадки для чищення Philips Sonicare, безпечна для ясен і зубів. Ми ретельно тестуємо кожну насадку і гарантуємо неперевершену якість і надійність продукції.

Індикаторні щетинки
Не завжди помітно, проте з часом насадки для чищення втрачають жорсткість і поступово зношуються. Індикаторні сині щетинки вицвітають і стають білими, сигналізуючи про необхідність заміни. Для оптимальних результатів замінюйте очищувальну насадку кожні три місяці.

Оптимальний результат
Насадка Philips Sonicare відрізняється особливою формою щетинок, які повторюють форму зубів очищають і навіть важкодоступні ділянки.

Змінна насадка
Насадка легко знімається і встановлюється на щітку, значно спрощуючи процес її очищення і обслуговування. Насадка підходить для всіх щіток Philips Sonicare, крім моделей PowerUp Battery і Essence.

Характеристики
Тип насадки
насадка до електричної щітки
Тип щітки
доросла
Cумісність насадки
Philips Platinum, Philips HealthyWhite+, Philips HealthyWhite, Philips For Kids, Philips FlexCare+, Philips FlexCare, Philips EasyClean, Philips DiamondClean, Philips 3 Series, Philips 2 Series
Кількість в упаковці
2 шт
Країна виробництва
Китай
Артикул
HX6012/07
Гарантія
0
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг